Максим (maksymus) wrote,
Максим
maksymus

Два наслідки блокади

 
Поки політики в іграх між собою тримаються обраних позицій щодо потрібності чи шкідливості обмеження переміщення вантажів через лінію зіткнення на Донбасі, перекладаючи відповідальність на опонентів, аналітики зауважують два важливі моменти, позитивний і неґативний.

Перший — це «є вимушеним заходом, однак його позитивні наслідки не підлягають сумніву. Мета цих заходів — локалізація гібридної війни, протидія ворожій диверсійно-підривній діяльності, і зниження рівня військової, терористичної та інших загроз для решти території України"»

І другий — «потрібно визнати, що припинення торгово-економічних операцій з ОРДЛО відстрочить реінтеґрацію тимчасово окупованих територій».

«Горбулін зазначив, що рішення РНБО про тимчасове припинення переміщення вантажів через лінію зіткнення сприятиме загальнонаціональному консенсусу по відношенню до окупованих територій і створення в українському суспільстві засад для формування нового суспільного договору.» «...проведений Національним інститутом стратегічних досліджень аналіз рішення РНБО засвідчив його правову обґрунтованість, суспільну необхідність та соціально-економічну важливість.» Укрінформ, Ліга.


Відмічене сприяння блокади новому «суспільному договору», власне, повернення леґітимності, і є найвагомішим результатом навздогінного владного рішення.
 
Tags: Політологія
Subscribe

 • День Соборності

  В українській сітці національних календарних свят День Соборності, річниця проголошення єдності УНР і ЗУНР, цілком особлива подія. Структуруючи…

 • Алеппо і Мазепа

  Про Павла Алеппського, автора XVII ст., котрий залишив надзвичайно цікаві подорожні замітки про Україну часів Хмельницького, здається, знають усі.…

 • Дні вірменсько-грузинської дружби в Україні

  Усього сто років тому Євген Чикаленко записав діалог: Кажуть, при списуванні протоколів з арештованих демонстрантів, кавказці, а власне грузини,…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment